4-sterren camping Le Séquoia : een gezinsbestemming in Payrac in de Lot

In Payrac, in het hart van de Dordogne-vallei, op een steenworp van wereldberoemde trekpleisters zoals de grotten van Lascaux, de afgrond van Padirac of het middeleeuwse stadje Rocamadour, een van de mooiste dorpjes van Frankrijk, heet Sunêlia Le Séquoia je welkom voor je volgende vakantie.

Met zijn prachtige park van 6 hectare, in de schaduw van dennen, sparren en een majestueuze 300 jaar oude sequoia boom die de trots is van zijn eigenaars, biedt onze 4-sterren camping je een betoverend intermezzo in een warme en familiale sfeer

In dit ideale kader voor de volgende vakantie met je gezin, geniet je van onze diensten van topkwaliteit ter plaatse: restaurant, spa, verwarmd binnenzwembad met waterglijbanen, kinderclubs en gezinsvriendelijke sportactiviteiten voor elk moment van de dag.

Beleef je vakantie door de Dordogne-vallei te verkennen

1620 Avenue de Toulouse, 46350 Payrac

Verhuur van stacaravans in Payrac, nabij

Kies voor een stacaravan van topkwaliteit in Payrac

Ben je op zoek naar een vakantiewoning in de Lot? Geniet van een droomvakantie in de Sunêlia Luxe stacaravans, ontworpen voor 4 tot 6 personen. Beschikbaar in 2 of 3 slaapkamers, breng een familievakantie van topkwaliteit door midden in het bos.

Boek je ongewone vakantiehuisje in de Dordogne-vallei

Zin om een ongewone vakantie te beleven? Beleef je verblijf als Robinson Crusoe vanuit je nieuwe en volledig uitgeruste Sunlodge Tent
Met familie of vrienden breng je gezellige momenten door in deze atypische huuraccommodatie. Dankzij de 2 slaapkamers en een functionele keuken vind je al het comfort terug dat je nodig hebt voor je gezin.

Kamperen in het hart van een sparren- en sequoiabos

Kampeerplaatsen voor campers, caravans en tenten in Payrac

Zin om wakker te worden midden in de natuur met het geluid van vogelgezang?  De traditionele kampeerders waarderen het comfort van onze schaduwrijke standplaatsen van 100 m²
Met de elektrische aansluiting van 10 ampère en de vuilwaterafvoer, kun je volop genieten van je campervakantie.

Je schaduwrijke en elektrische staanplaats in de Dordogne-vallei

Reis je met je hond? Wij aanvaarden onze trouwe viervoeters, neem je hond mee op vakantie.
Geniet vanaf je lege Comfort kampeerplaats met 10 ampère elektriciteit van deze gezellige omgeving tijdens je verblijf in openlucht