Camping Rocamadour: geniet van uw familievakantie

Ben je op zoek naar een droomcamping in een van de mooiste regio’s van Frankrijk?
Boek dan een camping nabij de rivier de Dordogne in Zuid-Frankrijk. De viersterrencamping Sunêlia Le Séquoia ligt nabij het prachtige middeleeuwse stadje Rocamadour.

De luxe faciliteiten, evenals de vele culturele bezienswaardigheden en de prachtige natuur, staan garant voor een onvergetelijke vakantie voor het hele gezin!

Map